HiO logo

NIK logo

Norsk Informatikkonferanse 2007
Holmenkollen Park Hotel Rica, Oslo, 19.-21. november

Invitasjon

Konferansested

Overnatting

Sende inn bidrag

Registrering

Program

WorkshopsNYHET

Deltakere

Om arrangøren

Kontakt oss

Bilder

NOKOBIT 2007

Information in English

Registrerte deltakere på NIK 2007

  1. Lasse Natvig (IDI, NTNU)
  2. Birger Møller-Pedersen (UiO)
  3. Ståle Walderhaug (SINTEF/Universitetet i Tromsø)
  4. Jan Høiberg (Høgskolen i Østfold)
  5. Arne Løkketangen (Høgskolen i Molde)
  6. Fredrik Sørensen (Universitetet i Oslo)
  7. Richard Elling Moe (institutt for informasjons og medievitenskap , UiB)
  8. Marius Grannæs (NTNU)
  9. Magnus Jahre (NTNU)
  10. Terje Samuelsen (Høgskolen i Østfold)
  11. Daniel Stødle (Universitetet i Tromsø)
  12. Kjetil Østerås (Institutt for informatikk, UiO)
  13. Christian Hartvedt (UiB, Institutt for informasjons- og medievitenskap)
  14. Hans Engebretsen (Høgskolen i Buskerud)
  15. Frank Alexander Kraemer (NTNU - Institutt for telematikk)
  16. Torbjørn Strøm (Høgskolen i Buskerud)
  17. Aleksander Andersen (Høgskolen i Oslo)
  18. Karoline Moholth (Høgskolen i Buskerud)
  19. Øivind Kolloen (Høgskolen i Gjøvik)
  20. Erik Hjalmar Hjelmås (Høgskolen i Gjøvik)
  21. Frode Haug (Høgskolen i Gjøvik)
  22. Geir Olav Dyrkolbotn (Nislab/HiG)
  23. Davrondzhon Gafurov (Gjøvik University College)
  24. Weihai Yu (Universtetet i Tromsø)
  25. Stein Krogdahl (Universitetet i Oslo)
  26. Stig-Erland Hansen (Høgskolen i Østfold)
  27. Arild B. Torjusen (Universitetet i Oslo )
  28. Petter Stray (NTNU)
  29. Kjell Ellingsen (Høgskolen i Bodø)
  30. Hallvard Trætteberg (Inst. for datateknikk og info.vitenskap)
  31. Hans Ekkehard Plesser (IMT / UMB)
  32. Dag Langmyhr (Universitetet i Oslo)
  33. Chunming Rong (Universitetet i Stavanger)
  34. Frode Eika Sandnes (Høgskolen i Oslo)
  35. Ragnhild Kobro Runde (Institutt for informatikk, Universitetet i Oslo)
  36. Harald Øverby (Institutt for Telematikk)
  37. Jie Xiang (Simula Research Laboratory)
  38. Fredrik Manne (Inst. for informatikk, UiB)
  39. Harald H. Simonsen (Norges forskningsråd)
  40. Norvald Stol (Institutt for telematikk, NTNU)
  41. Torunn Gjester (Høyskolen i Oslo)
  42. Arne Maus (Inst. for informatikk, UiO)
  43. Selo Sulistyp (Universitet i Agder)
  44. Vidar Slåtten (ITEM, NTNU)
  45. Simen Hagen (Høgskolen i Oslo)
  46. Siri Fagernes (Høgskolen i Oslo)
  47. Andreas Prinz (Universitetet i Agder)
  48. Humberto Nicolas Castejon (Inst. for Telematikk, NTNU)
  49. Peter Herrmann (NTNU, Institutt for telematikk)
  50. Yan Zhang (Simula Research Laboratory)
  51. Tor Dokken (SINTEF IKT)
  52. Per Arne Godejord (Høgskolen i Nesna)
  53. adrian rutle (Høgskolen i Bergen)
  54. Tor Lønnestad (Høgskolen i Telemark)
  55. Knut Eilif Husa (Tellu AS)
  56. Knut Eldhuset (Telenor R&D)
  57. Frank Paaske (Telenor R&I)
  58. Sissel Østberg (Høgskolen i Oslo)
  59. Per Ø Staff (Høgskolen i Oslo)
  60. Karl Georg Høyer (Høgskolen i Oslo)
  61. Stefanie Andrea Hillen (University of Agder)
  62. Anya Helene Bagge (Universitetet i Bergen)
  63. Roland Olsson (HiØ)
  64. Espen Nersveen (Telenor R&I)
  65. Jørgen Tharaldsen (Funcom)
  66. Dag Haugland (UiB)
  67. André R Brodtkorb (SINTEF ICT)
  68. Lasse Postmyr (Tapir Akademisk Forlag)
  69. Magne Haveraaen (UiB)
  70. Morten Versvik (Tellu AS)
  71. Kyrre Begnum (HiO)
  72. Tore Larsen (Universitetet i Tromsø)
  73. Linda Ariani Gunawan (ITEM-NTNU)